Radhën e ka Lumi B, shikoni si i vardiset Afërdita Dreshaj (Foto)

Radhën e ka Lumi B, shikoni si i vardiset Afërdita Dreshaj (Foto)

SHARE
Prej kur emri i Afërdita Dreshajt u përmend për ndarjen e Agon Amigës nga gruaja, gratë e këngëtarëve duhet të kenë më shumë kujdes nga ajo.

Afërdita, pavarësisht se tani ka një të dashur, e kishte edhe në kohën kur flirtonte me Agon Amigën, po u shkruan komente e mbanë shoqëri edhe me reperët e tjerë të estradës, shkruan lajmi.net

Tani radhën e ka Lumi B të cilit po i vardiset me komente. Ai kishte publikuar një foto në Instagram ku shihet se ka rënë në peshë dhe këtë gjë e ka marrë me seriozitet.

Përkrah fotografisë vjen komenti i Afërditës e cila e quan ‘Harib’ duke e komplimentuar për rezultatet