Pas fotove topless, Françeska ndez rrjetin sërish

Pas fotove topless, Françeska ndez rrjetin sërish

SHARE

Françeska Jaçe i ka surprizat njëra pas tjetrës për fansat e saj.

Pasi mahniti me foton e saj topless nga dhoma e një hoteli në Gjermani, Françi befason serish.

E veshur me një këmishë gjumi modelja duket super sexy. Teksa është duke realizuar disa foto mjaft tërheqëse Françeska ka gjetur kohë dhe për relaks.

Deri më tani kemi parë foto e saj brenda një vaske.