Pa make-up dhe e ngarkuar me çanta, Oriola Marashi nuk ishte parë...

Pa make-up dhe e ngarkuar me çanta, Oriola Marashi nuk ishte parë kurrë kështu

SHARE

Modelja Oriola Marashi është një femër e projektuar drejt suksesit.

Me një emër të madh si OTR nga pas, ky sukses do jetë edhe më i shpejtë nga sa pritet.

Ajo shpesh luan rolin e asaj që mund të cilësohej “femme falale”, pasi ka guxim të kapërcej të gjithë kufijtë duke rrëmbyer vëmendjen, si një nga modelet më në zë të momentit.
Shpeshherë, Oriola është komentuar se shfaqet shumë e zhveshur në fotot që publikon duke nxjerrë hiret e saj. Por në foton e fundit të publikuar nga vetë ajo në instastory, modelja shfaqet në rrugë me tuta shtëpie dhe ujë e sapun.Larg make up-it, dekolteve apo flokëve të rregulluara duhet thënë se modelja tërheq vëmendje edhe kështu.