Në dyvjetorin e martesës, Vesa ia thotë këto fjalë Big Bastës (Foto)

Në dyvjetorin e martesës, Vesa ia thotë këto fjalë Big Bastës (Foto)

SHARE

Një ditë më parë çifti i njohur Vesa Luma dhe Big Basta festuan dy vjetorin e martesës.

E në këtë ditë të veçantë këngëtarja e njohur ka bërë një dedikim për bashkëshortin e saj, transmeton Gazeta Express.

“Sot 2 vjet ,kurorzuam dashurine tone @bigbastaofficial! 9 muaj me pas,erdhi ne jete mrekullia jone Lian,i cili na ktheu permbys cdo perceptim per jeten! Sa shume sfida erdhen pastaj..,buzeqeshje,lot,gezim,shprese te gjitha..per kaq pak kohe…Nuk di te shpreh me fjal sa krenare jam per ty ,qe po ma deshmon dita dites se sa e cmuar eshte familja per ty! Te dua shum”, kishte shkruar Vesa.

Ndryshe Vesa dhe Big Basta janë prindër të një djali shumë të ëmbël të cilin e pagëzuan me ermin Lian