Ndërron jetë gjinekologu i njohur Behar Kusari

Ndërron jetë gjinekologu i njohur Behar Kusari

SHARE

Gjinekologu Behar Kusari ka ndërruar jetë në QKUK, të enjten, pas një sulmi në tru që pësoi pak ditë më parë.

Kusari, pronar i një klinike private në Prishtinë, njihej si një nga ekspertët më të mirë në rajon në fushën e Gjinekologjisë dhe Obstetrikës.