Mihrija edhe njëherë ‘godet’ me fotografitë e saj, shikoni se me kënd...

Mihrija edhe njëherë ‘godet’ me fotografitë e saj, shikoni se me kënd po pozon tash (Foto)

SHARE

Mihrije Braha është këngëtarja e njohur shqiptare e cila aktivitetin e saj në muzike e filloj shumë heret, shkruan Indeksonline.

Mihrija po vazhdon që të jetë ende fokus i mediave dhe çdo gjë që bënë ajo komentohet e në disa raste edhe kritikohet.

Image result for mihrije braha

Së fundi ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” përmes së cilës e shohim së bashku me disa vajza të reja me veshje ushtarake.

Mos ndoshta Mihrija po përgatitet për një projekt të ri për festat e fundvitit.

TE