Luana Vjollca vjen me pozen e radhës (Foto)

Luana Vjollca vjen me pozen e radhës (Foto)

SHARE

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur aktualisht ndodhet për pushime në shtetin zviceran.

Vjollca si gjithmonë duket e bukur dhe shumë joshëse, shkruan Indeksonline.

“Parajsa nuk duhet të jetë tropikale”, ka shkruar shkurt ajo përbri fotografi.

Luana edhe kësaj radhe duket kaq e ëmbël me stilin e saj!