Jonida Shehun nuk e keni parë kurrë kështu!

Jonida Shehun nuk e keni parë kurrë kështu!

SHARE

Moderatorja Jonida Shehu ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat duket ndryshe nga herët e tjera.

Në këto foto Jonida duket më në formë se kurrë dhe mjaft sensuale. Prej pak kohësh ajo është bërë nënë e vogëlushes Kristal.

Gjithashtu Jonida është komentuar gjatë pas largimit të saj nga moderatore e Top Channel./Gazeta Express/