E tmerrshme:Vajza i vë flakën kioskës ku banonte babai i saj

E tmerrshme:Vajza i vë flakën kioskës ku banonte babai i saj

SHARE

Një ngjarje që mund të përfundonte në mënyrë tragjike ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë.

Mësohet se vajzë e një 72-vjeçari i ka vënë flakën kioskës ku strehohej i ati i saj,

Ende nuk dihen motivet, por 47-vjeçarja me iniciale V.H ka vajtur tek kioska e të atit në rrugën “Eshref Frashëri“ dhe i ka vënë flaken.

Mësohet se 72-vjeçari është me probleme mendore