Britney fejohet në fshehtësi me të dashurin bukurosh 13 vjet më të...

Britney fejohet në fshehtësi me të dashurin bukurosh 13 vjet më të ri

SHARE

Një ndër yjet e Hollywood më e komentuar për lidhjet e saj të dashurisë është 36-vjeçarja, Britney Spears.

Prej disa kohësh Britney është përfolur në media për lidhjen e saj me 23-vjeçarin, Sam Asghari, për të cilin u aludua në media se qëndronte pranë këngëtares për famë dhe para.

Por duket se mediat janë gabuar pasi çifti ka shkëmbyer unazat dhe aktualisht janë të fejuar.

Ajo çfarë binte në sy ishte edhe unaza diamanti që këngëtarja mbante në dorën e majtë, pra në gishtin e fejesës.

Britney është fotografuar në plazh në Hawai, me rroba plazhi të verdha të cilat nxirrnin në pah format perfekte fizike.