Brenda ditëlindjes së parë të djalit të Korab Shaqirit (Foto)

Brenda ditëlindjes së parë të djalit të Korab Shaqirit (Foto)

SHARE

Sot ka ditëlindjen djali i këngëtarit Korab Shaqirit, Atleu. Ai mbush një vjet ndërsa këngëtari për gëzimin e tij të parë ka organizuar edhe një festë, momente nga e cila ka ndarë edhe me shokët e tij në rrjetin social Facebook, shkruan Indeksonline.


Në këto imazhe shfaqet Korabi me djalin dhe bashkëshorten e tij. Ky është fëmiu i tyre i parë, ndërsa çifti duken për mrekulli dhe mjaftë të lumtur me familjen e tyre të vogël./Indeksonline/