Autorët Postet nga GazetaMonitor

GazetaMonitor

21978 Postet 0 Komentet

Beyonce shpenzon mijëra dollarë vetëm për çizmet (Foto)

Manisë së VIP-at të Hollywood për shpenzime marramëndëse, të cilat i shërbejnë përmirësimit të imazhit të tyre, duket se nuk i ka shpëtuar as...

E harruat Mimoza Mustafën! Ajo u bënë konkurrencë edhe 20 vjeçareve...

Këngëtarja  e njohur Mimoza Mustafa ka pak kohë që i është rikthyer muzikës me një projekt të ri në bashkëpunim me bashkëshortin e saj,...

Zizu: Do ta mbroj Benzeman deri në vdekje!

Zinedine Zidane u paraqit para mediave , në prag të ndeshjës së Kupës së Botës për klube, ku Real Madrid do të ndeshet të...

Shkurte Gashi më e bukur se kurrë (Foto)

Shkurte Gashi është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka kohë që ka hyrë në tregun muzikor. Ajo së fundi është parë në programet festive...

Haradinaj: Jepni përkrahje Dreshajt të ringjallet Istogu

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka mbyllur fushatën zgjedhore për zgjedhjet që do të mbahen në Istog këtë të diele. Kryetari i AAK-së,...

Plagoset 23-vjeçari në kryeqytet

Një konflikt mes dy shtetasve është shënuar këtë të premte rreth orës 14:30 në bulevardin “Gjergj Fishta” të Tiranës. Shërbimet e policisë, me t’u njoftuar...

E zhveshur në natyrë trupi i Zaimines do ju lë pa...

Aktualisht ajo është në pritjen e ëmbël dhe në muajt e parë të vitit të ardhshëm pritet të bëhet nënë për herë të parë....

Nicki Minaj nuk ka turp, largon sutjenat në foton e fundit

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Nicki Minaj është njëra nga artistet me më së paku komplekse. Së fundi, ajo ka postuar një fotografi me...

Përgjigja e Rexhep Selimit nëse është në krahun e Molliqajt dhe...

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes, Rexhep Selimi ka folur në televizionin publik lidhur me përparjen që Vetëvendosje është duke u përballur kohën e fundit. Selimi nga...

Njerëzit i lënë shtëpitë në hipotekë për të investuar në Bitcoin

Deri sa Bitcoin po behët një lojtar i rëndësishëm, me tituj tërheqës lidhur me rritjen e saj nga 1,000 dollarë në mbi 19 mijë...

Autobusin e shkollës që e bleu për 3600 dollarë, e shndërroi...

Kur Michael Fuehrer u nis për një udhëtim disa ditorë me shokët e tij me autobusin e shkollës, ai menjëherë ra në dashuri me...