Anastasia sa në formë, trupit të saj s’ka kush që ia kalon...

Anastasia sa në formë, trupit të saj s’ka kush që ia kalon (Foto)

SHARE

Bukuroshja e njohur ruse vazhdon me provokimet e saj.

Së fundi ajo ka realizuar një selfie ku padyshim që duket shumë joshëse dhe seksi, shkruan Indeksonline.  Anastasia Kvitko e cila njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian po mundohet t’ua dëshmojë ndjekësve të saj se sa në formë që është.

Kvitko ndryshe po arrin të ketë sukses edhe me linjen e bikineve që ka krijuar.