Alketa Vejsiu shpreh gjithë dashurinë për të bijën në këtë postim të...

Alketa Vejsiu shpreh gjithë dashurinë për të bijën në këtë postim të ndjerë!

SHARE

Për moderatoren Alketa Vejsiu dita e sotme është e veçantë, pasi vogëlushja e saj feston ditën e emrit të saj “Nicol”.

Ajo ka publikuar një foto të vajzës së saj në rrjete sociale në të cilën është kujdesur të mos i tregojë fytyrën. Krahas fotos ajo ka shkruar: Kaq shume e desha keshtu sic eshte…

Zoti na ka shperblyer! Eshte e bukur Niki se ka zemren dhe mendjen te bukur! Edhe syte, edhe buzeqeshjen; eshte zemra jone Happy Saint Nicolas Tartaruga Bella!

Per te gjitha Nicol-at dhe Nicolas-et tuaj!,”-përfundon Alketa këto fjalë zemre prej nëne për vajzën e saj. Moderatorja është treguar gjithnjë e rezervuar sa i përket ekspozimit të familjes së saj, por këtë herë duket se nuk është përmbajtur.